InfectedMu
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

InfectedMu

Exp:1000 Drop:60%

אינדקסPortalLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

פרסום l בדיחות

Go down 
מחברהודעה
????
אורח

פרסום l בדיחות  Empty
הודעהנושא: פרסום l בדיחות    פרסום l בדיחות  I_icon_minitimeMon Aug 15, 2011 7:52 pm

גרוזיני אחד עושה משמרת בחטיבה הצבאית שלו, ואמא שלו באה לביקור.
אמא: "שלום בן"
בן: "עצרי או שאני יורה"
אמא:" זו אני אמא שלך"
הגרוזיני לא מאמין, יורה באמו והורג אותה.
למחרת בבוקר הוא מקבל דרגת קצין
במסדר הוא חושב לעצמו: "וואלה, חבל שאבא לא הגיע"

מזה אספה של גרוזינים? דף חשבון

איך נערה גרוזינית שומרת על בתוליה? רצה יותר מהר מאבא שלה

איך מזהים מטוס גרוזיני? שערות מתחת לכנפיים

מה רשום בפתק של גרוזיני ששודד בנק? תביאו את הכסף או שאני מרים ידים

גרוזינית אחת הולכת לרופא ומתלוננת על כאבים בבטנה. הרופא אומר לה לעשות בדיקת דם ושתן וצואה... אז היא מורידה את התחתונים, משיאירה אותם על השולחן שלו והולכת

למה גרוזינים לא אוכלים מסטיק אורביט? כי נייר הכסף עושה צרבת

למה מכניסים גרוזיני לחדר ניתוח עם גרב אחד בלבד? כי עם השני מרדימים אותו

אחד בא לחנות מוחות ורואה שמוח רגיל במשקל 100 גרם עולה 100 שקל ומוח גרוזיני במשקל 100 גרם עולה 5000 שקל. הוא שואל את המוכר: למה מוח גרוזיני עולה כל כך הרבה. המוכר: אתה יודע כמה גרוזינים צריך להרוג בשביל 100 גרם

ערבי אחד מנסה להתקבל לתפקיד בצבא, אבל מעיפים אותו מכל מקום בצעקות. יום אחד הוא חושב לעצמו: "דיי נמאס לי אני אנסה להתקבל לחאמס" הוא הולך למבחנים ועובר את כולם בהצלחה עד שהוא מגיע לאחרון. הוא בא לבוס שלו ואומר: "נו בוס מה עכשיו?" הבוס עונה לו: "עכשיו הגעת למבחן האחרון: מבחן ההתאבדות" הערבי מסכים והולך לכיכר רבין. כשהוא מגיע הוא רואה במקום 02 אנשים. הוא מתקשר ואומר: "בוס יש פה 02 אנשים אני מתאבד" הבוס: "לא!!! 02 אנשים זה כלום" אחרי שעה מתקשר הערבי לבוס ואומר: "בוס יש פה 0001 אנשים אני מתאבד" הבוס: "מה אתה צוחק עלי? 001 אנשים זה כלום" אחרי שעתיים הוא שוב מתקשר לבוס ואומר: "בוס יש פה 000,02 אנשים אני מתאבד עכשיו" הבוס: "תגיד לי אתה רוצה לשבור שיא או לא" אחרי 4 שעות מתקשר הערבי לבוס ואומר: "בוס 000001 אנשים! עכשיו זה הזמן" הבוס: "יברך אותך האל כשתעלה לגן עדן, קדימה תתאבד" הערבי סוגר את הטלפון, מוציא אקדח ויורה לעצמו בראש!

במטוס לפולין צועקת אחת הזקנות: "יש רופא במטוס?" אחד הנושאים קם בבהלה ואומר: "כן! אני רופא" אז הזקנה שואלת אותו: "רוצה להכיר את הבת שלי?"

שאלה: ערבי טובע בים ,מה זורקים לו? תשובה: את האישה ואת הילדים.

איש אחד היה נשוי לפולניה ואמא שלה חיה אייתם יום אחד קיבלה החמה התקף לב. לקחו אותה לבית החולים במצב קשה . כשראה את אשתו בוכה אמר לה: "תירגעי מותק תוך יומיים היא תהיה בסדר ותחזור לגור אייתנו" "איך אתה יודע?" שאלה האישה "דיברתי עם הרופא והוא אמר לי לצפות לגרוע מכל" ענה הבעל

יום אחד המלאך גבריאל מסתובב בין ההרים. עובר הר אחד הר שני לאחר כמה הרים הוא רואה איש על צוק מנסה להתאבד. המלאך גבריאל ממהר לצעוק לאיש: "לא אל תתאבד אני אסדר לך את החיים זה לא שווה לך" האיש עונה: " מה אתה רוצה במבטא ערבי כבד?" המלאך גבריאל עונה :"כלום, שום דבר, לא דיברתי אליך"

מרוקאי פרסי וכורדי נידונו למוות. הם היו צריכים לבחור בין דקירה, ירייה או זריקת איידס. המרוקאי בחר שידקרו אותו - מת במקום. הפרסי בחר שיירו בו - מת במקום. הכורדי בחר בזריקת האיידס, אמרו לו שלא כדאי לו והוא יסבול ואח"כ ימות אבל הכורדי התעקש. מזריקים לו פתאום הכורדי מתחיל לצחוק. שואלים אותו למה הוא צוחק? הכורדי עונה:" שמתי קונדום..."

שאלה: מה עושה פרסי ברמזור אדום? תשובה: מכבה את המנוע

איש אחד הולך ברחוב ורואה ילד פרסי בוכה האיש: "למה אתה בוכה?" הילד: "נפל לי שקל" האיש מוציא שקל מהכיס ונותן לילד, אבל הילד ממשיך לבכות. האיש: "למה אתה שוב בוכה?" הילד: "יכול היה להיות לי עכשיו 2 שקל "

שאלה: מה היית עושה אם כורדי היה זורק עליך נצרה? תשובה: בורח! יש לו רימון בפה.

במלחמת יום הכיפורים התרסק מסוק ערבי מעל תל אביב. לפני ההתרסקות הצליחו להקליט את השיחה בין שני הטייסים. הטייס הראשון אומר לשני: " מחמוד, יא אחי, כבה את הונטילטור, קר פה".

מוחמד הולך לאוניברסיטה ורואה את סעיד. מוחמד: "לא ידעתי שאתה באוניברסיטה, ממתי" סעיד :"כבר הרבה זמן" מוחמד :"מה, באמת? ומתי אתה מסיים" סעיד: "עוד מעט, יש לי רק עוד המדרגות בקומה ראשונה, והביתה"

שאלה: מה ההבדל בין זוג ערבים לזוג אמריקאים? תשובה: זוג אמריקאים הם צוות לעניין וצוות ערבים הם צוות לבנין.

שאלה: למה מרוקאיות מתחתנות עם מרוקאים? תשובה: כדי להשלים 21 שנות לימוד.

שאלה: למה כורדי פותח את המקרר כל הזמן? תשובה: כדי לראות מי המנייק שהשאיר את האור דולק

שאלה: למה לגרוזינים יש ראש מרובע? תשובה: כי כששותים מהאסלה המכסה נופל לפעמים.

שאלה: מה זה מאה איי קיו? תשובה: 001כורדים. שאלה: מה זה מאה וחמש איי קיו? תשובה: 001כורדים וחמור.

לקחו שלושה אנשים: אמריקאי אשכנזי ומרוקאי. הטילו עליהם תחרות - מי שמביא יותר כדורי פינג פונג זוכה בפרס. אחרי יומיים בא האמריקאי עם משאית מלאה כדורי פינג פונג, אחריו בא האשכנזי עם שני קרונות רכבת מלאים כדורי פינג פונג, ואחרי בא המרוקאי כולו פצוע ושרוט מלא דם עם שק אחד תלוי על גבו. כשרואים אותו ככה אומרים לו: "כולך מלא דם ורק שק אחד של כדורי פינג פונג הבאת?" עונה המרוקאי: "פינג פונג?! חשבתי קינג קונג".

שאלה: כמה סומלים נכנסים בחיפושית? תשובה: כולם
חזרה למעלה Go down
Wiz
בעלים
בעלים

מספר הודעות : 103

פרסום l בדיחות  Empty
הודעהנושא: תודה   פרסום l בדיחות  I_icon_minitimeTue Aug 16, 2011 12:51 am

תודה על השיתוף
חזרה למעלה Go down
????
אורח

פרסום l בדיחות  Empty
הודעהנושא: Re: פרסום l בדיחות    פרסום l בדיחות  I_icon_minitimeTue Aug 16, 2011 12:37 pm

תודה על הפרסום =]
חזרה למעלה Go down
????
אורח

פרסום l בדיחות  Empty
הודעהנושא: Re: פרסום l בדיחות    פרסום l בדיחות  I_icon_minitimeTue Aug 16, 2011 3:14 pm

תודה על השיתוף
חזרה למעלה Go down
Wiz
בעלים
בעלים

מספר הודעות : 103

פרסום l בדיחות  Empty
הודעהנושא: Re: פרסום l בדיחות    פרסום l בדיחות  I_icon_minitimeSat Aug 20, 2011 3:58 am

תודה על הפרסום
חזרה למעלה Go down

פרסום l בדיחות
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» פרסום l בדיחות
» פרסום l בדיחות
» פרסום l בדיחות
» פרסום l בדיחות
» פרסום l בדיחות